Hakkımızda

Şanda Kardeşler İnşaat olarak yaklaşık 22 yıldır içinde bulunduğumuz her zaman deneyimli ve eğitimli, kendi alanlarında uzman personelleri ile önce iş sağlığı ve güvenliği konusunda örnek bir firma olarak şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını sağlıklı bir şekilde büyüterek sektörde her zaman kaliteli ve güvenilir yapılar inşa etmeyi her şeyin üzerinde tutarız.

Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen Şanda Kardeşler İnşaat, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye’de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.
Şanda Kardeşler İnşaat, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar idari binalar, sağlık tesisleri, yurt binalarını, okul binaları, konut, spor tesisleri ve alt yapı işlerini anahtar teslim olarak tamamlamıştır.

 

Bilimselliğimiz, uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle; ihtiyaç ve beklentileri karşılayarak daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli yapmak için çabalarız ve dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretiriz.

Başarılarımızı gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğumuz kurum kültürü ile, içinde bulunduğumuz sektörde ilklerin içinde anılmak, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan mimari modernlik ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak, dünya pazarlarında ses getirecek öncü ve örnek yatırım projelerimiz ile ülkemiz ekonomisine değer katmak ve geleceğin şekillenmesinde rol sahibi olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

TOP